O firmie

Firma SC Nieruchomości powstała w 2016 r. Założycielem i właścicielem jest Sebastian Cisowski. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez wiele lat w administracji państwowej i samorządowej.

Właściciel firmy jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości (28604), posiada licencje w zakresie pośrednika w obrocie nieruchomościami (22429).

Ponadto jest certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym (numer certyfikatu CCR PZM 556, Lista Ministra Infrastruktury i Budownictwa RS 001527), ekspertem ds. nieruchomości (numer uprawnień 106B/PNP-GK/P-3024), ekspertem w dziedzinie p. poż. (numer uprawnień 5674/2007/SGSP). Swoją wiedzę uzupełnia oraz uaktualnia uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Nasza firma współpracuje z wieloma partnerami z dziedzin, które proponuje w swojej ofercie np. z kancelariami adwokacko-radcowskimi, certyfikowanymi rzeczoznawcami samochodowymi, majątkowymi i ds. zabezpieczeń p. poż. świadczącym usługi zarządzania i administrowania  nieruchomościami. Naszą specjalnością są Wspólnoty Mieszkaniowe.

W związku z tak szeroką gamą usług jaką zaoferujemy, gwarantujemy Państwu satysfakcję i zadowolenie ze współpracy z naszą firmą.

Informujemy Państwa, iż terminy realizacji zleceń i usług oraz ceny dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, lecz gdy zachodzi taka potrzeba każdą usługę świadczyć możemy również na terenie całego kraju.